Reference


Zdena

Chtěli jsme Vám s Ríšou velmi poděkovat, svatba byla skvělá. Náš asi největší dík patří animátorkám, zejména paní Daně. Její připravený program pro děti byl tak zábavný, že jsme o nich téměř nevěděli. Všechny děti se skvěle bavily a ještě si navíc odnesly drobné dárky a vlastní výrobky. Maminka ročního Míši i my jsme byli mile překvapeni, že se animátroky postaraly i o něj … 


Blanka

Chtěla bych Vám poděkovat, jak jste se Ondřejovi věnovala, vše dobře dopadlo, zkoušky udělal, nyní odpočívá a užívá si v klidu prázdniny.
 

Kačka

Milá Dano, z celého srdce vám děkuji! Již po prvním setkání s mým synem jsem věděla, že jste odborník na svém místě. Vaše otázky vždy mířily přímo do černého – tedy do mezer v našich učebních a výchovných postupech, které bychom bez vás jako laici jen těžko odhalili. A i při následných schůzkách mě neustále přesvědčujete, jak moc dokážete mého syna inspirovat a motivovat k lepším výkonům v jeho činnosti. Líbí se mi váš zodpovědný přístup k práci. Člověk má hned pocit, že na problém není sám a hlavně…vy jej umíte vyřešit. Obdivuji a velice si vážím, jak snadno jste si získala důvěru mého dítěte. Doporučuji vaše služby ve svém okolí a přeji vám spoustu stejně spokojených klientů.

Luky

Spolupráce s Danou je velmi příjemná. Ví, kde přitlačit, co je zbytečné a hlavně umí vše vysvětlit i tomu méně chápajícímu člověku, až po uši zamotanému do látky. Vše probíhá v odlehčeném prostředí s fajn náladou. Dana umí zbavit stresu, díky kterému dělám chyby. Také jsou zde rady (např. diktáty, typy příkladů) a ta mi pomáhají k dlouhodobějším výsledkům. Dana mi doporučuje, jak se látku co nejlépe zvládnout a radí mi i s plánem dne. S Danou vždy všechno rychle pochopím a naučím se zajímavými zábavnými metodami.

LAVANDE agency s.r.o.

Mgr. Dana Nováková již řadu let působí jako vzdělávací poradce a programový konzultant dětských akcí naší společnosti LAVANDE agency s.r.o.. Je spolehlivá, výborně a rychle se orientuje v zadání a zpracování úkolů a velmi zodpovědně přistupuje ke všem společným projektům. Dokáže být skvělou týmovou hráčkou i samostatně projekty realizovat. Víme, že s ní je spolupráce vždy, jak už to u pedagogů bývá, velmi precizní a profesionálně odvedená. Děti na akcích ji milují a my víme, že Dana je prostě zárukou kvality úspěšně zvládnuté akce. Je nám ctí mít v týmu takovou osobnost a odborníka ve svém oboru jakou je Mgr. Dana Nováková. Těšíme se na další spolupráci.

pí. Martinčová

DObrý den, chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za Matěje, myslím, že se v češtině výrazně zlepšil. Trošku mě mrzí, že už nechce v doučování pokračovat, ale v tomto věku už ho moc nepřinutím. Děkuji také za moc hezká slova ve Vašem emailu.

Vitáskovi

Dobrý den, paní magistro, chtěli bychom s manželem moc poděkovat paní inženýrce Horynové za péči, kterou věnovala naší Alence v kroužku Čiperný jazýček, je nedocenitelná. Přikládám svoji odpověď na dotaz Alenčiny třídní učitelky Evy Kalinové, ptala se, jak probíhá logopedická péče v první třídě.

Alenka chodí do kroužku „Čiperný jazýček“ při sdružení DysHelp a dělá viditelné a slyšitelné pokroky. Navíc je tam opravdu spokojená a své zlepšení si sama uvědomuje. To, co během Alenčiných školkových let nezvládly 3 logopedky po sobě, se postupně daří. Je to určitě osobnostní záležitost konkrétního pedagoga, máme štěstí, paní inženýrka Horynová je fajn a šikovná.

Ještě jednou moc děkujeme, příští rok by Alenka chtěla pokračovat.

Martina a Tomáš Vitáskovi

 

  

DysHelp tým pro Vás!

Zobrazit podrobnosti našeho týmu.

Kontaktujte nás

Adresa: Dana Nováková,
5. května 1059/17,
Praha 4
Telefon: +420 777 171 709
IČO 887 82 051
Facebook Facebook.com/Dyshelp
E-mail: info@dyshelp.cz