ZŠ Campanus

Ve školním roce 2015/2016 ve spolupráci se ZŠ Campanus otevíráme skupiny doučování a speciálně pedagogické péče (nápravy). Jednotlivé skupiny jsou rozděleny dle věku a potřeb. Kvalitní speciální pedagogové DysHelp a nízký počet žáků ve skupině zaručuje individuální přístup. Díky pravidelnému opakování mohou žáci odbourat školní problémy. Po dobré zkušenosti z minulých let, kdy DysHelp na ZŠ Campanus působil, spolupracujeme s jednotlivými vyučujícími ZŠ Campanus.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Skupinky doučování budou organizovány pravidelně jedenkrát týdně 90 minut ve školní budově. Začínat budeme na konci září 2015.

Částka se hradí pololetně na peněžní účet DysHelp.

Do kroužků DOUČOVÁNÍ a nápravy je možné se přihlašovat i v průběhu školního roku telefonicky či emailem na info@dyshelp.cz – uveďte jméno dítěte a rodiče, telefon rodiče, třídu žáka. Je možné sjednat individuální lekce či konzultace. Více na www.dyshelp.cz.

  • Doučování – v průběhu 90ti minut se speciální pedagog zaměří na znovu vysvětlení učiva a na individuální potřeby jednotlivců. Zaměřovat se bude na hlavní předměty ve škole (Čj a M). Spolupráce s učiteli je samozřejmostí.

 

 

 

 

DysHelp tým pro Vás!

Zobrazit podrobnosti našeho týmu.

Kontaktujte nás

Adresa: Dana Nováková,
5. května 1059/17,
Praha 4
Telefon: +420 777 171 709
IČO 887 82 051
Facebook Facebook.com/Dyshelp
E-mail: info@dyshelp.cz